FLOYDCOM

Aktuality

Sengled Element

30.01.2017

Sengled Element – ocenenie na CES v Las Vegas.

Sengled, popredný výrobca inovatívnych smart-svetelných riešení pre inteligentné domácnosti, predstavil svoje najnovšie inovácie na výstave Consumer Electronic Show (CES) 2017 v Las Vegas. Produkt ELEMENT dostal ocenenie za inováciu v kategórii EKO dizajn a udržateľnosť.

Element v sebe kombinuje energetickú účinnosť LED s modernými funkciami, ako je napríklad programovateľný svetelný časovač, nastaviteľná teplota farieb (od teplej bielej pri 2700K až po dennú bielu pri 6500K) a meračom spotreby energie. 
Všetky funkcie je možné ovládať cez aplikácie (iOS™ alebo Android™) a je možné ich integrovať do bežných systémov inteligentnej domácnosti, ako sú napr. Zigbee, Amazon Alexa, Qivicon, AT&T Digital Life alebo Samsung SmartThings.

Sengled Element spúšťa rozsiahlu kampaň „Jedna žiarovka - jeden strom“. V rámci tejto kampane, sa spoločnosť Sengled zaviazala vysadiť jeden strom za každú predanú Element žiarovku, s cieľom vyrovnať CO2 vypusteného v priebehu výrobného procesu – čo je v prvom rade veľmi nízka hodnota. To robí zo Sengled Element tzv. prvú CO2 neutrálnu žiarovku na svete.

Info: shop.floydcom.sk/sk/sengled.html
Späť na Aktuality
Copyright © 2009 FLOYDCOM.